Eosa Organic Beauty – rītausmas dabiskais skaistums dāvanu karte

Par piedāvājumu

  Vēlies iepriecināt mammu, draudzeni vai vienkārši mīļu cilvēku? Uzdāvini iespēju apmeklēt skaistumkopšanas salonu Eosa Organic Beauty – viss labākais Tavam skaistumam, ko sniedz daba!

  Skaistuma centrs Eosa Organic Beauty pašā Rīgas centrā piedāvā friziera, manikīra un pedikīra pakalpojumus, kosmetologa, stilista, kā arī ķermeņa kopšanas procedūras un sporta nodarbības. Eosa Organic Beauty apvieno izsmalcinātu skaistumkopšanas salonu un franču zīmola Biostase produktu tirdzniecību.

  Sengrieķu mitoloģijā Eosa ir rītausmas dieviete, kura radīja visas zvaigznes, kas mirdz pie debesīm, un visus vējus – ziemeļvēju Boreju, austrumvēju Avru, dienvidvēju Notu un rietumvēju Zefīru. Eosa pār zemi kaisa rozes un lej rīta rasu. Skaistumkopšanas uzņēmuma Eosa Organic Beauty zvaigznes ir skaistums un labsajūta, ko vēlamies dāvāt mūsu klientiem.

  Salonā strādā pieredzējuši profesionāli meistari, kuri savā darbā izmanto jaunākās tehnoloģijas un augstvērtīgus produktus, kas radīti no labākā, ko sniedz daba, tāpēc ikvienam klientam piedāvā individuālu pieeju un augstas kvalitātes pakalpojumus.

  Eosa Organic Beauty dāvās Tev skaistumu un patīkamas emocijas!

 • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkuru piedāvāto pakalpojumu Eosa Organic Beauty.
 • Lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot pa tālr. +371 26447285.
 • Vairāk informācijas www.eosabeauty.com.

Eosa Organic Beauty – rītausmas dabiskais skaistums iespēju dāvanu kartes

Kontaktinformācija

Tālr:
+ 371 26 44 72 85
Birojs:
Stabu iela 14, Rīga, LV-1011
Atrašanās vieta: