Iegādājies Ziemassvētku dāvanas jau šodien!

Get Out piedzīvojumu spēles dāvanu karte

Personu skaits: 6+
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Par Get Out piedzīvojumu spēlēm

  Gaišam prātam ikkatrs uzdevums ir pa spēkam, vai ne? Kvesti jeb piedzīvojumu spēles ir aizraujoša izklaide dzimšanas dienas ballīšu, saliedēšanās pasākumu, kā arī kāzu ballīšu atsvaidzināšanai, kas garantē vēl nebijušu izklaidi draugiem, kolēģiem un ģimenei.

  Get Out piedāvā

  Aizraujošas piedzīvojumu spēles  cilvēku komandai. Komanda tiek ieslēgta telpā, no kuras jāizkļūst 60 minūšu laikā, meklējot norādes un attapīgi atrisinot dažādas sakarības. Get Out piedāvājumā ir dažādi interesanti kvesti, katrs ar citu tematiku.

  • Nolaupītie– komanda tiek nolaupīta un ieslodzīta pamestā ēkā, kur tiek veikti izmēģinājumi ar cilvēkiem. Vai ir iespējams izbēgt? Spēle paredzēta 2-4 cilvēkiem. Istaba atrodas Hospitāļu ielā 5a.
  • Muzeja aplaupīšana– iesākumā tā bija tikai pokera spēle, kura padevās ļoti labi, taču kādu dienu tika zaudēts bīstamiem cilvēkiem, kuri nemēdz piedot. Viņiem bija nosacījums un vēlme iegūt dimantu no muzeja ar labāko drošības sistēmu pilsētā. Komandai ir jāveic rūpīgi sagatavota laupīšana. Bet laiks ir tikai 60 minūtes… Spēle paredzēta 2-6 cilvēku komandai. Istaba atrodas Dzirnavu ielā 67.
  • Pirātu sala– piedzīvojumu spēle bērniem. Komanda ir šķērsojusi okeānu, izdzīvojusi vētrā un aizbēgusi no pirātiem, beigās nokļūstot uz noslēpumainas salas, kur sagaida daudz piedzīvojumu un noslēpumu. Galvenais mērķis: atrast dārgumu lādi! Spēle paredzēta 2-6 cilvēku komandai. Istaba atrodas Dzirnavu ielā 67.

  Ņem vērā

  Piedzīvojumu spēle bērniem Pirātu sala paredzēta 6 līdz 10 gadus veciem bērniem ar pieaugušā klātbūtni.

Nepieciešama rezervācija pa tālr. +371 20230299.

Get Out piedzīvojumu spēles iespēju dāvanu kartes

Kontaktinformācija

E-pasts:
Mājaslapa:
Tālr:
20230299
Birojs:
t/c Galerija Rīga, Dzirnavu iela 67, Rīga, LV-1011