Mirabella Spa jutekliskais ceļojums uz Polinēziju – Spa rituāls diviem

Personu skaits: 2
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Nomierinošs Franču Polinēzijas ķermeņa rituāls - 120 minūšu masāža no Mirabella Spa.

  Dāvana

  Nomierinošs Franču Polinēzijas ķermeņa rituāls, kas mantots no Polinēzijas dziedniekiem un iedvesmots no Lomi-Lomi masāžas. Senos laikos izstrādātie paņēmieni uzlabo enerģijas cirkulāciju ķermenī un liek atdzimt ķermeņim un prātam. Tajā izmanto dziļu meistara roku apakšdelmu spiedienu un garas, nepārtrauktas kustības. Tiare ziedu aromāts pavada svētlaimīgā ceļojumā un sniedz tūlītēju relaksācijas sajūtu.

  Par Mirabella Spa

  Mīlestība, rūpes, skaistums – elegantajam Mirabella Spa raksturīgākie vārdi. Salonā veikt masāžu nozīmē sniegt mīlestību ar roku pieskārieniem.

  Dāvanā ietilpst

  • 120 min gara Spa procedūra – nomierinošs franču Polinēzijas masāžas rituāls.
  • Zāļu dzēriens.
  • Saunas ceremonija.
  • Skrubis ar dabīgo NONI un TAITI MONOI (tradicionāliem preperātiem, kas izgatavoti no izmērcētiem tiāres ziediem, jēlcukura, samalta kokosriekstu pulvera un noni augļiem), kas atjaunos ādu un dos enerģiju.

  Ņem vērā

  Piedāvājums paredzēts divām personām

Iepriekš nepieciešams veikt rezervāciju pa tālr. 67631704 vai 28322922.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 5,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 1,50 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu draugu "Rīgas Ziedi" salonā Tallinas ielā 83, Rīgā, darba dienās no 8:00 - 19:00. Ja pasūtījumu veiksi līdz plkst. 14:00, tad dāvanu karti varēsi paņemt jau šodien, sākot ar plkst. 16:00. Ja pasūtījumu veiksi pēc plkst. 14:00, tad nākamajā dienā.