Restorāns "Rāmkalni" dāvanu karte

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

    Rāmkalnu restorāns sevī apvieno labākās Latvijas virtuves tradīcijas ar Rietumeiropas restorānu garšu un pieredzi. Gadu gaitā izkoptā ēdienu gatavošanas māksla apvienota À la carte, no kā izvēlēties labāko ko Rāmkalni var dot.

    Rāmkalni atrodas skaistā vietā pie Gaujas, 40 km no Rīgas un 15 km no Siguldas. Rāmkalnos vasarā pieejamas dažādas atrakcijas, ziemā slēpošanas kalns, iespējams gardi paēst bistro un restorānā, kā arī veikalā ir nopērkami turpat uz vietas gatavoti produkti un citi gardumi no tuvākām un tālākām vietām!

    Rāmkalnos top sukādes, pastilas, limonādes un sīrupi no pašaudzētām un vietējo zemnieku izejvielām. No augstvērtīgām izejvielām top arī mājas saldējums un pelmeņi, kā arī konditorejas un kulinārijas izstrādājumi - cepumi, tortes, smalkmaizītes, galerti un aknu pastētes, kā arī citas lietas. Pēc senām tradīcijām malkas krāsnīs tiek kūpinātas vistiņas, cūkas krūtiņa un desas.

    To visu un vēl vairāk var nobaudīt Rāmkalnu restorānā un bistro ar skatu uz Gauju!

.

Kontaktinformācija

E-pasts:
Tālr:
67511280
Birojs:
Vītiņkalni, Inčukalna novads, Inčukalna pagasts, LV-2141

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu