Saules muzejs dāvanu karte

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Muzejs par Sauli ir vienīgais pasaulē! Saules nozīme dažādu tautu kultūrās ir līdzīga, bet veidi, kā cilvēki to attēlo, ir atšķirīgi. Muzejs atklāj cilvēku dažādo redzējumu par Sauli!

  Saules muzeja pamatkrājumā ir vairāk nekā 400 dažādu saules formas sienas dekoru, pulksteņu, spoguļu un dažādu citu ar Saules motīviem saistītu priekšmetu kolekcija no visu pasaules kontinentu valstīm. Šo kolekciju 15 gadu laikā ir savākusi muzeja autore, viesojoties daudzās pasaules valstīs.

  Tāpat Saules muzejs piedāvā apmeklētājiem aplūkot atsevišķu ekspozīciju ar Latvijas mākslinieku un amatnieku darbiem par Saules tēmu.

  Saules muzejā papildus ir tematiski izklāstīta saistoša un vispārizglītojoša informācija par astronomisko Sauli un tās ietekmi uz Zemi.

  Pēc ekspozīciju apskates Saules muzejs piedāvā padarboties radošajā darbnīcā, kur ikvienam muzeja apmeklētājam ir iespēja pašam apgleznot baltu ģipša saulīti un paņemt to uz mājām par piemiņu no muzeja! 

  Saules muzejs - vieta, kur var atrast savu sauli!

 • 7,00 EUR – muzeja apmeklējums 2 personām (muzeja apskate  + radošā darbnīca);
 • 15,00 EUR – muzeja apmeklējums ģimenei (ekskursija muzejā + radošā darbnīca);
 • 60,00 EUR – dzimšanas dienas ballīte muzejā, 10 personas (ekskursija muzejā + radošā darbnīca + svinību telpa 1,5 h);
 • 85,00 EUR – dzimšanas dienas ballīte muzejā, 15 personas (ekskursija muzejā + radošā darbnīca + svinību telpa 1,5 h);
 • rezervācija ir nepieciešama un jāveic šādā veidā: dzimšanas dienas ballīte ir iepriekš jārezervē zvanot pa tālr.: +371 67225587 vai rakstot uz e-pastu: info@saulesmuzejs.lv

Saules muzejs iespēju dāvanu kartes

Kontaktinformācija

Tālr:
+371 67225587
Birojs:
Vaļņu iela 30, Rīga, LV-1050
Atrašanās vieta: