Sejas ādas tīrīšana ar ultraskaņu salonā Christine

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Sejas ādas tīrīšana ar ultraskaņu skaistumkopšanas salonā Christine - sejas pīlings, ultraskaņas terapija, sejas attīrīšana. Uzdāvini dāvanas sievietēm - skaistumkopšanai ar FromMe.lv!

  Sejas ādas tīrīšana ar ultraskaņu ir procedūra, kura ietver sevī sejas ādas attīrīšanu izmantojot ultraskaņu. Tā ir nesāpīga procedūra, kuras laikā norisinās ādas attīrīšana no netīrumiem, atmirušajām virsējās ādas slāņa ragveida šūnām, ādas taukiem, tauku dziedzeru aizsprostojumiem, kā arī komedoniem (aizsprostotās poras, melnie punktiņi). Pielietojot sejas ādas attīrīšanu ar ultraskaņu - tehniku tiek attīrīta praktiski katra ādas šūna. Šis ir lielisks ādas attīrīšanas veids, kas nerada ādas apsārtumus un iekaisumus, tā ir absolūti nesāpīga procedūra.

   

Dāvanā ietilpst:

 • sejas ādas tīrīšana ar ultraskaņu - procedūra skaistumkopšanas salonā Christine.

Dāvanu kartes noteikumi:

 • rezervēšana jāveic pa tālr.: 26600668 vismaz 2 dienas iepriekš;
 • dāvanu karti var izmantot vienā apmeklējuma reizē.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 5,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 1,50 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu draugu "Rīgas Ziedi" salonā Tallinas ielā 83, Rīgā, darba dienās no 8:00 - 19:00. Ja pasūtījumu veiksi līdz plkst. 14:00, tad dāvanu karti varēsi paņemt jau šodien, sākot ar plkst. 16:00. Ja pasūtījumu veiksi pēc plkst. 14:00, tad nākamajā dienā.

Pērc Christine - skaistumkopšanas salons dāvanu karti € 10 - 720 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citas Christine - skaistumkopšanas salons iespēju dāvanu kartes

Kontaktinformācija

Tālr:
Birojs:
Slokas iela 18-2, Rīga, LV-1048
Atrašanās vieta: