Look at Riga 5D kino seanss 2 personām

Vieta: Rīga
Kategorija: Izklaide
Personu skaits: 2
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Uzdāvini aizraujošu piedzīvojumu! Redzēt, cik skaista izskatās Rīga no putna lidojuma, ieskatīties acīs mūsu “Mildai” un traukties brīvā lidojumā virs Daugavas, kas rotājas saulrietā. 

  5D kinoteātris Look at Riga piedāvā daudzdimensiju filmu, kas veidota kā ceļojums pa Rīgu vienmēr nemainīgi perfektos laika apstākļos. Līdz ar mūsdienīgas metropoles aizrautīgo ritmu, tiek apskatīti tās nozīmīgākie vēstures, mākslas un arhitektūras objekti no cita skatu punkta.
   
  Filma veidota kā nepārtraukts dinamisks lidojums un tās noskatīšanās līdzinās reālam ceļojumam ar klātbūtnes efektu. 5D tehnoloģijas pielietojums filmā līdzās animācijas un skaņas efektiem ļauj kino skatītājiem ceļot ne tikai virtuāli, bet arī sajust gluži reālas emocijas – 3D stereoskopisks atēls, kustības imitācija, vēja brāzmas, ūdens šļakatu lāses, pieskārieni, vibrācijas un citi klātbūtnes efekti pārvērš iepriekš pasīvos skatītājus aktīvos ceļotājos.
   
  Labākā dāvana diviem -  redzēt Rīgu no cita skata punkta, un iemīlēt to no jauna!

 • Dāvanu karte paredzēta 2 personām.
 • Bez iepriekšējas rezervācijas, iespējams gaidīšanas laiks līdz 15 min. Lai garantētu pakalpojuma sniegšanu bez gaidīšanas laika, vēlama iepriekšēja rezervācija, zvanot uz tālruni +371 254 22 055, vai rakstot e-pastu uz look.at.riga@gmail.com

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Look at Riga 5D kino dāvanu karti € 7 - 150 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Look at Riga 5D kino dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu