Look at Riga 5D kino dāvanu karte

Look at Riga 5D kino dāvanu kupons

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Redzēt, cik skaista izskatās Rīga no putna lidojuma, ieskatīties acīs mūsu “Mildai”  un, matiem plīvojot, saulrietā traukukties brīvā lidojumā virs Daugavas. Uzdāvini šo piedzīvojumu!
   
  5D kinoteātris  Look at Riga piedāvā daudzdimensiju filmu, kas veidota kā ceļojums pa Rīgu vienmēr nemainīgi perfektos laika apstākļos. Filmā notverts pilsētas vēsturiskais šarms līdz ar mūsdienīgas metropoles aizrautīgo ritmu, apskatot tās nozīmīgākos vēstures, mākslas un arhitektūras objektus no cita skatu punkta.
   
  Filma veidota kā nepārtraukts dinamisks lidojums un tās noskatīšanās līdzinās reālam ceļojumam ar klātbūtnes efektu. 5D tehnoloģijas pielietojums filmā līdzās animācijas un skaņas efektiem ļauj kino skatītājiem ceļot ne tikai virtuāli, bet arī sajust gluži reālas emocijas – 3D stereoskopisks atēls, kustības imitācija, vēja brāzmas, ūdens šļakatu lāses, pieskārieni, vibrācijas un citi klātbūtnes efekti pārvērš iepriekš pasīvos skatītājus aktīvos ceļotājos.
   
  Biļešu cenas vienam 5D seansam:
  • Pieaugušajiem 9 EUR
  • Skolēniem, studentiem un senioriem 8 EUR
  • Bērniem (6 - 12 gadi) 7 EUR
   
  Uzdāvini labāko no FromMe un iemīli Rīgu no jauna!

 • Dāvanu karte izmantojama jebkuru Look at Riga 5D kinoteātra piedāvājumu iegādei.
 • Bez iepriekšējas rezervācijas, iespējams gaidīšanas laiks līdz 15 min. Lai garantētu pakalpojuma sniegšanu bez gaidīšanas laika, vēlama iepriekšēja rezervācija, zvanot uz tālruni +371 254 22 055, vai rakstot e-pastu uz look.at.riga@gmail.com.

Look at Riga 5D kino dāvanu kupons

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu