Atpūta diviem lauku SPA Stārķu Ligzda

Uzņēmums: Stārķu Ligzda - pirts un lauku spa
Vieta: Vidzeme
Personu skaits: 2
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Atpūta diviem lauku SPA ''Stārķu Ligzda'' , kur Jūs varat baudīt kopā lauku pirti un lauku SPA radītās sajūtas.

  Stārķa padoms:

  Ļaušanās labvēlīgajai pirts iedarbībai uz ķermeni rada laimes sajūtu. Karstā gaisa, ūdens kontrasta procedūru un aromātisko vielu iedarbībā tiek labvēlīgi stimulētas visas organisma funkcijas. Uzlabojas un stabilizējas kopējais veselības un psihoemocionālais stāvoklis.

  ''Stārķu Ligzdā'' būs lieliska iespēja izbaudīt divvientulību, atpūsties no pilsētas trokšņa un sagatavoties jauniem darbiem.

  Atpūta diviem lauku SPA ''Stārķu Ligzda'' - lieliska dāvana ikvienos svētkos!

 • pakalpojuma sniegšanas ilgums: no plkst.18:00 līdz plkst.12:00 nākošajā dienā;
 • pirms pakalpojuma saņemšanas lietošanas un drošības noteikumu parakstīšana;
 • rezervācija ir nepieciešama un jāveic zvanot pa tālr.: 26619181 vai rakstot uz e-pastu: inga@pirtsnamins.lv.

Dāvana ietilpst:

 • atpūta pirts namiņā, sildīšana ar slotiņām, dabīgās ķermeņa maskas uz vietas gatavotas, naktsmājas, dvieļi, virtuves stūrītis.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Citi Stārķu Ligzda - pirts un lauku spa dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu