Atpūta diviem pirts namiņā Stārķu Ligzda

Uzņēmums: Stārķu Ligzda - pirts un lauku spa
Vieta: Vidzeme
Personu skaits: 2
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Atpūta diviem lauku pirts namiņā ''Stārķu Ligzda''. Vislabakā un patīkamākā dāvana - lieliska atpūta ar mīļoto cilvēku pirts namiņā.

  Stārķa padoms:

  Ļaušanās labvēlīgajai pirts iedarbībai uz ķermeni rada laimes sajūtu. Karstā gaisa, ūdens kontrasta procedūru un aromātisko vielu iedarbībā tiek labvēlīgi stimulētas visas organisma funkcijas. Uzlabojas un stabilizējas kopējais veselības un psihoemocionālais stāvoklis.

  Pirts namiņā ''Stārķa Ligzda'' būs lieliska iespēja izbaudīt divvientulību, atpūsties no pilsētas trokšņa un sagatavoties jauniem darbiem.

  Atpūta pirts namiņā ''Stārķu Ligzda'' - lieliska dāvana ikvienos svētkos!

 • Pakalpojuma sniegšanas ilgums: no plkst.18:00 līdz plkst.12:00 nākošajā dienā.
 • Rezervācija ir nepieciešama un jāveic zvanot uz tālr.: 26619181 vai rakstot uz e-pastu: inga@pirtsnamins.lv.
 • Dāvanā ietilpst atpūta pirts namiņā ar pirti, naktsmājas, dvieļi, virtuves stūrītis maltītes pagatavošanai.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Citi Stārķu Ligzda - pirts un lauku spa dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu