Austeru meistarklase 1 personai restorānā Buržujs

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Austeru meistarklase - tas ir stāsts par un ap austerēm – tiks izcelta to izcelsme, vēsture, daudzveidība, atvēršana, ēšana, garšas īpašības un saderība ar vīnu. Lielisks piedzīvojums gan zinātājiem, gan iesācējiem – šī ir īstā reize, kad pamēģināt pirmo austeri!

  Dāvanas saņēmējs austeru meistarklases laikā varēs baudīt vairākas atšķirīgas, dažādu veidu un lielumu austeres no rūpīgi atlasītiem reģioniem, kas ļaus labāk izprast un iedziļināties austeru garšu atšķirībās. Tāpat vakariņu gaitā dāvanu kartes saņēmēju sagaidīs lielisks garšu ceļojums dažādu stilu virtuvēs, kur galvenajā lomā ir austere. Meistarklasi papildinās īpaši atlasītu vīnu izlase, kas izcels katras austeres īpašo garšu, kā arī dažādi vakariņas papildinoši ēdieni garšu paletes noskaņošanai.

 • Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruni 29343355 vai rakstot [email protected]
 • Piedāvājums paredzēts 1 personai.
 • Informāciju par meistarklašu norises laikiem un tēmām meklēt www.burzujs.lv.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Restorāns BURŽUJS dāvanu karti € 25 - 250 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Restorāns BURŽUJS dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu