Jēkaba Aģentūra - tūrisma aģentūra un ceļojumi dāvanu karte

Par piedāvājumu

  Ceļojumu birojs Jēkaba Aģentūra ļaus Tev piedzīvot aizraujošus piedzīvojumus, brīnišķīgu atpūtu, eksotiskas zemes un pasaules arhitektūras brīnumus Tu vari ļauties ceļojuma priekiem!

  Ceļojumu birojs Jēkaba Aģentūra ceļojumu konsultantu un produktu menedžeru zināšanas, pieredze un entuziasms ir tas, kas raksturo Jēkaba Aģentūru. Grupu vadītāju un ārvalstu pārstāvju pašaizliedzība ir mūsu klientu drošības garants. Pamatojoties uz šīm lietām, Jūs varat rezervēt sev ceļojumu bezrūpīgai atpūtai vai darījuma braucienam. Tās ir tikai dažas tūrisma aģentūras Jēkaba Aģentūra priekšrocības.

  Ceļojumu un tūrisma birojs Jēkaba Aģentūra klientiem piedāvājam ceļojumus uz tuvākām un tālākām zemēm, iespēju rezervēt gan viesnīcas, gan aviobiļetes, kā arī individuālo ceļojumu maršrutu izstrādi.

  Ceļojumu birojs Jēkaba Aģentūra tic, ka varam noorganizēt Jums vislabāko atpūtu vai darījuma braucienu! Mēs pildām un turam savus solījumus!

  Ceļojumu birojs Jēkaba Aģentūra būs sajūtu un skasitu atmiņu vērta dāvanu karte, taviem draugiem, radiem un ģimenei!

Dāvanu kartes noteikumi:
 • ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkurus uzņēmuma sniegtos pakalpojumus;
 • vairāk informācijas skatīt www.lidojumi.lv;
 • dāvanu karte derīga 12 mēnešus no iegādes brīža;
 • dāvanu karti nevar nodot trešajai personai;
 • rezervācija nav nepieciešama.

Kontaktinformācija

E-pasts:
Mājaslapa:
Tālr:
+371 67356222
Birojs:
11. novembra krastmala 29, Rīga, LV-1050

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu