Dekupāža kurss rokdarbu skolā “Deko Ideja”, 12h

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  „DekoIdeja” piedāvā apgūt un pilnveidot prasmes dekupāžas mākslā, kā arī labi pavadīt laiku domubiedru vidū.

  Piedāvājumā iekļauts:
  • 4 dekupāžas nodarbības (12 stundas);
  • visi nepieciešamie materiāli.
   
  Mācību programma:
   
  1. nodarbība
  Dekupāža ar salveti. Īss ieskats dekupāžas tehnikas vēsturē, informācija par dekupāžā izmantojamajiem līdzekļiem, virsmas sagatavošana un dekupāžas tehnikas pamatiemaņu apgūšana.
   
  2. nodarbība
  Dekupāža ar rīspapīru. Rīspapīrs ir ļoti dekoratīvs un reizē pateicīgs materiāls, kad ar skaistu zīmējumu jāpārklāj lielāks virsmas laukums. Nodarbībā rīspapīra sagatavošana darbam un virsmas dekorēšana ar to.
   
  3. nodarbība
  Kraklē laka virsmas vecināšanai (1 komponenta). 
  Kraklē vienkomponenta laka rada plaisājuma efektu, kuru panāk ar lakas un dažādu kontrastējošu krāsu palīdzību. Apvienojumā ar dekupāžas tehniku kraklē laka rada brīnīšķīgu dekoratīvu virsmu. Nodarbībā gūsiet praktiskas iemaņas kā pareizi strādāt ar šo laku, lai plaisu efekts izdotos brīnišķīgs.
   
  4. nodarbība
  „Šebi-šik” jeb senatnīgā elegance. Virsmas vecināšanas veids, kas apvienojumā ar dekupāžas tehniku uz gaiši krāsotas koka virsmas radīs tādu kā nobružājuma efektu franču Provansas mēbeļu stilā. Tā ir senatnīgā elegance, kas piesaista uzmanību, tāpēc mūsu nodarbībā apgūsiet iemaņas, kā pašiem strādāt „chabby chic” tehnikā.

 •  Piedāvājumā iekļautas 4 dekupāžas nodarbības (kopā 12 stundas) un visi nepieciešamie materiāli.
 •  Dāvanu karte paredzēta 1 personai. 
 •  Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, zvanot uz tālr. 24227337 vai rakstot uz e-pastu info@dekoideja.lv.
 •  Norises vieta: Rokdarbu skola „DekoIdeja”, Rīga, Dzirnavu iela 100, LV-1050 (ieeja no iekšpagalma).
 •  Mājaslapa: www.dekoideja.lv.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Rokdarbu skola „Deko Ideja” dāvanu karti € 10 - 200 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu