Dinozauru parka un Apgāztās mājas apmeklējums Lietuvā ģimenei

Uzņēmums: Dinozauru parks DINO.LT RADAILIAI
Personu skaits: 4
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Aizraujoša atpūta Lietuvā, Dinozauru parkā, kur visi varēs redzēt dabīga izmēra dinozaurus, mājas, kas apgāztas ar pamatiem uz augšu, kā arī izbaudīt dažādas atrakcijas, piemēram, karuseļus, 5D kino un elektromobiļus. Dāvana, kas būs lielisks iemesls ģimenei pavadīt piedzīvojumiem pilnu ceļojuma dienu kopā. 

  Plašajā parka teritorijā dāvanas saņēmēji atradīs 52 dabiskā izmēra dinozaurus, kuri bauro, pārvietojas un pat izšļāc ūdeni. Tāpat tiek piedāvātas arī dažādas citas atrakcijas, un visas izklaides iekļautas biļešu cenā, tāpēc ģimene varēs izmēģināt arī 5D kino, elektroautomobiļus, ūdens velosipēdus, karuseļus, batutus un daudz ko citu.

  Parkā atrodas piknika vietas, picērija, grila kafejnīca un saldējuma veikaliņš, tāpēc parkā visi varēs ieturēt arī gardas pusdienas, un baudīt piedzīvojumiem pilnu atpūtu visas dienas garumā, nebēdājot par izsalkumu.
   
  Piedāvājumā ietilpst:
  • 4 biļetes Dinozauru parka apmeklējumam (2 pieaugušie + 2 bērni 2 - 12 g.v.);
  • 4 biļetes Apgāztās mājas apmeklējumam (2 pieaugušie + 2 bērni).

  Dinozauru parks DINO.LT RADAILIAI atrodas skaistas dabas ielokā, Pušyno ielā 9, Radaiļos, tikai 7 km no Klaipēdas. 

Piedāvājumā ietilpst atpūta ģimenei DINO.LT RADAILIAI dinozauru parkā:

 • 4 biļetes Apgāztās mājas apmeklējumam (2 pieaugušie + 2 bērni 2-12 g.v.);
 • 4 biļetes Dinozauru parka apmeklējumam un tur esošo atrakciju izmantošanai (2 pieaugušie + 2 bērni ).

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu