Dinozauru parka un Apgāztās mājas apmeklējums Lietuvā 2 personām

Uzņēmums: Dinozauru parks DINO.LT RADAILIAI
Personu skaits: 2
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  8 ha teritorijā dāvanas saņēmēji redzēs 52 dabiskā izmēra dinozaurus, kuri bauro, pārvietojas un pat izšļāc ūdeni. Tāpat pieejamas daudzas citas izklaides, piemēram, 5D kino, elektroautomobiļi, ūdens velosipēdi, karuseļi, batuti un daudz kas cits – tas viss ir iekļauts biļetes cenā

  Dinozauru parks DINO.LT RADAILIAI atrodas skaistas dabas ielokā, Pušyno ielā 9, Radaiļos, tikai 7 km no Klaipēdas. Tur pat blakus atrodas arī māja, kurā viss sagriezies ar kājām gaisā. Aizraujoša dāvana ģimenei, kuru īpaši novērtēs ģimenes ar bērniem!

  Parkā atrodas arī piknika vietas, picērija, grila kafejnīca un saldējuma kafejnīca, tāpēc parkā visi droši varēs remdēt arī izsalkumu, un baudīt piedzīvojumiem pilnu atpūtu visas dienas garumā. 
   
  Piedāvājumā ietilpst:
  • 2 biļetes Dinozauru parka apmeklējumam un tur esošo atrakciju izmantošanai;
  • 2 biļetes Apgāztās mājas apmeklējumam.

Piedāvājumā ietilpst atpūta ģimenei DINO.LT RADAILIAI dinozauru parkā:

 • 2 biļetes Dinozauru parka apmeklējumam un tur esošo atrakciju izmantošanai;
 • 2 biļetes Apgāztās mājas apmeklējumam.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Citi Dinozauru parks DINO.LT RADAILIAI dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu