Ekskursija - Centrāltirgus noslēpums 2 personām

Personu skaits: 2
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Ekskursija un lieliska izklaide, dāvana no izklaides aģentūras Citāda Rīga. Ekskursija, kuras laikā Tu uzzināsiet daudz ko jaunu, līdz šim nedzirdētu par mūsu unikālo Centrāltirgu.

  Piedāvājam doties aizraujošā ekskursijā profesionāla gida pavadībā. Centrāltirgus piesaista uzmanību ar senu un daudziem nezināmu vēsturi. Ekskursijas laikā uzzināsiet, kā tas pārvērties par Eiropas lielāko un modernāko tirgus paviljonu un kādi notikumi ir risinājušies tirgus paviljonos Padomju laikos. Piedāvāsim degustāciju ar Latvijas produktiem. Iepazīsieties arī ar citām interesantām vietām tirgus apkārtnē un zem tā.

  Ekskursija ir lieliska dāvana ikvienam, kurš vēlas uzzināt ko jaunu par Rīgu, Centrāltirgu un daudzām citām vietām!

Dāvanā ietilpst:

 • 2h ekskursija pa Centrāltirgu;
 • dāvana 2 personām.

Dāvanu kartes noteikumi:

 • ekskursija notiek katra mēneša pēdējā sestdienā, ja grupā piesakās ne mazāk kā 8 cilvēki;
 • lūdzam pieteikt rezervāciju, zvanot pa tālr. 25121500 vai rakstos uz e-pastu info@citadariga.lv.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 5,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 1,50 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu draugu Medicīnas centrā "Mā-Re" Brīvības ielā 155 (Barona kvartāls), 5. korpusā, Rīgā, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku zvanot pa tel. 25999559.

Pērc Citāda Rīga dāvanu karti € 10 - 185 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Citāda Rīga dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu