Paraugstundas gleznošanā pie mākslinieka Rolanda Dzeņa, 2h

Uzņēmums: Mākslinieks Rolands Dzenis
Vieta: Rīga
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Rolands ar prieku apmāca bērnus un pusaudžus, kā arī pieaugušos. Viņš palīdz profesionāli sagatavoties mākslas izglītības iestādēm, kā arī sniedz padomus tiem, kam māksla ir hobijs!

  Viņa pamatdarbība un sirdslieta ir gleznošana, bet paralēli tam, viņš pasniedz arī zīmēšanas, veidošanas un kompozīcijas privātstundas.

   

  "Māksla ir mana valoda, kādā sazinos ar pasauli. Savā mākslā ar dažādu tēlu palīdzību izsaku savas domas, emocijas un pārdzīvojumus." 

  /Rolands Dzenis/

 • Nepieciešams saskaņot nodarbības vietu un laiku, zvanot pa tālruni 26 275 556, vai piesakoties mājaslapā www.rolandsdzenis.mozello.lv.
 • Dāvana paredzēta 1 personai. Nodarbības ilgums: 2 stundas.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 5,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 1,50 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu draugu Medicīnas centrā "Mā-Re" Brīvības ielā 155 (Barona kvartāls), 5. korpusā, Rīgā, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku zvanot pa tel. 25999559.

Citas Mākslinieks Rolands Dzenis iespēju dāvanu kartes

Kontaktinformācija

Tālr:
Birojs:
Lielā iela 37/68, Mārupe, LV-2167
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu