9 bedrīšu izspēle "Golfa klubā Reinis" brīvdienās

Personu skaits: 1
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  "Golfa klubs Reinis" golfa spēles laukumā ar deviņām bedrīšu izspēlēm brīvdienās un svētku dienās lieliski laiku varēs pavadīt gan iesācējs, gan golfa profesionālis.

  Golfa spēle "Golfa klubā Reinis" ir lielisks veids, kā ikdienas rūpes atstāt aiz muguras. Šis azartiskais, enerģiskais un izsmalcinātais sporta veids ir lieliska izklaide gan kopā ar draugiem, gan vienatnē!

  Dāvanu kartes saņēmējam būs iespēja pārbaudīt savus spēkus golfa laukumā ar deviņām bedrīšu izspēli brīvdienās un svētku dienās. 

  Lai izmantotu šo piedāvājumu, spēlētājam jābūt Zaļajai kartei un aktīvai LGF HCP kartei.

 • Dāvanu karte paredzēta vienai personai golfa spēlei laukumā ar deviņu bedrīšu izspēli brīvdienās vai svētku dienās;
 • Lai izmantotu šo piedāvājumu, spēlētājam jābūt Zaļajai kartei un aktīvai LGF HCP kartei.
 • Iepriekšēja pieteikšanas, zvanot pa telefonu +371 29272255.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu