Schalins Ringar saderināšanās gredzeni

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Iegādājies saderināšanās gredzenu no Schalins Ringar's kolekcijas!

  Iegādājies saderināšanās gredzenu no Schalins Ringar's kolekcijas!

  Kāzu Aģentūras pamatnodarbošanās ir kāzu organizēšana, tāpēc mēs nodrošināsim tikšanos Tev vēlamā laikā pēc iepriekšēja pieraksta. Piesaki tikšanos un kopā ar mīļoto cilvēku, baudot dažādību, izvēlieties un nesteidzīgi uzmēriet gredzenus, apsverot iespējas, kurš modelis piestāv jums abiem. Ja nevarēsim vienoties par uzmērīšanu darba laikā, varam tikties darba dienu vakaros vai brīvdienās.

  Schalins Ringar's gredzenus Latvijā var iegādāties uzņēmumā SIA „Kāzu Aģentūra”. Ofisā ir apskatāmi gredzenu paraugi no 16 kolekcijām, piegāde notiek septiņu līdz desmit darba dienu laikā. Visi mājas lapā www.milestiba.lv redzamie modeļi ir pieejami no 4 veidu zelta: baltā un dzeltenā zelta 585 un 750 proves.

  Rūpnīcā tiek iepirkts un krāsnīs izkausēts 24 karātu zelts (1000/1000 tīrs zelts). Katru kausēšanu pārrauga vietējās valsts institūcijas, kas attiecīgi izsniedz kvalitātes sertifikātu. 

Gredzenu piegādes laiks 7-14 darba dienas no brīža, kad parakstīts līgums par gredzena izvēli, izmēru un gravējumu.

Lai pieteiktos uz gredzenu piemērīšanu, zvani +371 29626609

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Kāzu Aģentūra – kāzu svinību rīkošanas aģentūra dāvanu karti € 150 - 720 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Tālr:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu