iDental – stomotoloģiskā klīnika pieaugušajiem un bērniem dāvanu karte

iDental – stomotoloģiskā klīnika pieaugušajiem un bērniem iespēju dāvanu kartes

Vieta: Rīga, Vidzeme
Kategorija: Veselība
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  iDental piedāvā

  Zobu ārstēšana (diagnostika, zobu higiēna, zobu plombēšana, endodontija, periodontoloģija, ķirurģija), ortodontija, protezēšana, implantu veidošana, zobu fotobalināšana, priekšzobu plombēšana, zobu venīri, dekors ar Swarovski kristāliem, kā arī bērnu stomatoloģijas pakalpojumi.

  Par iDental

  Skaistajā un mājīgajā klīnikā klientus ārstē augstas kvalifikācijas pieredzējuši un laipni ārsti, apkalpo vienmēr saprotošs klīnikas personāls. Darbā tiek izmantotas drošas jaunākās tehnoloģijas, un ārsti un personāls strādā tikai ar  pārbaudītu piegādātāju drošiem materiāliem.

  Dāvanas saņēmējam īpaši patiks

  • Uzņēmuma dāvanu karti var izmantot, izvēloties kādu no iDental daudzajiem pakalpojumiem, ar ko plašāk var iepazīties mājaslapā: http://www.idental.lv/#!pakalpojumi/cln0.
  • Vecākiem noteikti ir bijusi situācija, kad viņu atvase baidās apmeklēt zobārstu. Ja dāvanu karte paredzēta bērnam, iDental klīnika ir parūpējusies par to, lai vizīte neradītu bailes, bet gan izraisītu prieku – bērniem ir iespēja spēlēties bērnu stūrītī, kur var zīmēt, likt puzles un darīt ko citu, kas nomierinās mazo pacientu pirms zobārsta apmeklējuma.

Pieteikšanās uz procedūrām pa tālr. +371 63030347.

iDental – stomotoloģiskā klīnika pieaugušajiem un bērniem iespēju dāvanu kartes

Kontaktinformācija

E-pasts:
Mājaslapa:
Tālr:
63030347
Birojs:
Republikas laukums 3-18, Rīga, LV-1010

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu