i-FOOD - veselīga ēdiena piegāde 1 nedēļai

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  SIA i-Food komanda piedāvā veselīgas, sabalansētas maltītes Rīgas un Rīgas rajona iedzīvotājiem, kas piemērotas visiem, kas vēlas zaudēt svaru, vai tieši otrādi, palielināt to.

  Uzņēmuma piedāvājums ikvienam palīdzēs ēst sabalansēti un veselīgi, ietaupot laiku un līdzekļus. Dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu no programmām, kuru baudīt 5 dienas:
  700-800 kcal,
  1200 kcal,
  1500 kcal
  1800 kcal,
  kā arī veģetāro programmu.
   
  Lai vēl vairāk atvieglotu klientu ikdienu, uzņēmuma laipnie kurjeri maltītes piegādās līdz pat dāvanas saņēmēja durvīm, ja vien viņš atradīsies Rīgā vai Rīgas rajonā.

 • Ar dāvanu karti iespējams apmaksāt uzņēmuma i-FOOD sniegtos veselīga ēdiena piegādes pakalpojumus 5 dienām, jebkuram no piedāvājumiem.
 • Nepieciešama iepriekšēja rezervācija vismaz 48 stundas iepriekš, zvanot uz numuru +371 22330036, rakstot uz e-pastu  ifoodpasutijumi@gmail.com vai piesakoties mājaslapā.
 • Veicot pasūtījumu, norādīt, ka vēlaties maksāt ar FromMe dāvanu karti.
 • Vairāk informācijas par piedāvājumiem: http://www.i-food.lv.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc i-FOOD - veselīga ēdiena piegāde dāvanu karti € 16 - 500 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu