Insulta profilakse – Medicīnas centrs ARS

Vieta: Rīga, Vidzeme
Kategorija: Veselība
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Visbiežākais insulta cēlonis ir kakla un smadzeņu asinsvadu ateroskleroze (zemā blīvuma holesterīna un trombu nogulsnes arterijas lūmenī). Bieži vien cilvēks šos procesus nejūt un tie norit bez simptomiem, līdz pienāk brīdis un asinsvadi ir ievērojami sašaurinājušies. 

  Daudzos gadījumos tas var radīt neatgriezeniskus veselības bojājumus – ķermeņa daļu paralīzi, runas, intelektuālo spēju un citus traucējumus.

  Lai izvērtētu kakla un smadzeņu asinsvadu stāvokli, nepieciešama izmeklēšana ar augstas tehnoloģijas ultraskaņas aparatūru – divdimensiju un trīsdimensiju skenēšanu ar krāsu kodētu doplerogrāfiju. Procedūra ir pilnīgi nekaitīga, nesāpīga, nesaistīta ar kontrastvielas ievadīšanu vai apstarošanu. To var veikt jebkurā vecumā, un iespējams ātri iegūt izmeklējuma rezultātu.

  Pakalpojumā ietilpst

  • galvas un kakla asinsvadu izmeklējums ar doplerogrāfijas metodi.
  • skaidrojums par izmeklējuma rezultātu.
  • tālākā rīcības plāna izstrāde.

  Par Medicīnas centru ARS

  SIA Medicīnas centrs ARS dibināts 1988. gadā kā pirmā privātā ārstniecības iestāde Latvijā. Medicīnas centrs ARS mērķis ir padarīt pieejamu augstākās kvalitātes pilna spektra medicīnisko pakalpojumu klāstu vienuviet. Gadu gaitā Medicīnas centrs ARS ir kļuvis par valstī lielāko privāto medicīnisko pakalpojumu sniedzēju, kas orientējas uz ārstniecību kā galveno savas darbības nozari.

 • Dāvanu karti var izmantot Medicīnas centra ARS filiālē Skolas ielā 5, Rīgā.
 • Nepieciešams laikus veikt rezervāciju, zvanot pa tālr. +371 67 201 007.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu