Catrin - kāzu salons dāvanu karte

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Kāzu salons Catrin ielūdz ielūkoties kāzu kleitu sapņu pasaulē, pirms paša spilgtākā un neaizmirstamākā notikuma Jūsu dzīvē! Kāzu kleitas Jūsu sapņu piepildījumam!

  Kāzu salons Catrin piedāvā krāšņas kāzu kleitas no pasaules izcilākājiem ražotājiem un kāzu modes noteicējiem, lai savā īpašajā dienā Jūs sajustos kā īsta princese!

  Kāzu salona Catrin kāzu kleitas izceļas ar savu daudzveidīgumu, krāsu un cenu amplitūdu. Šīs īpašības ļauj mums atrast risinājumus dažāda veida kāzām, sākot no simboliskām līdz pasakaini grandiozām.

  Kāzu salons Catrin piedāva pielaikot  uz vietas esošas kleitas, kā arī apskatīties kāzu kleitu katalogus un pieejamos modeļus. Salona konsultants Jums ar prieku sniegs plašu informāciju par katru kleitu un aksesuāriem.

  Jāpiebilst, ka kāzu salonam Catrin ir unikāla atrašanās vieta, jo mēs atrodamies skaistumkopšanas salona Monte Kristo telpās Jelgavā, Lielā ielā 49! Tagad arī Jelgavā ir iespēja iegādāties pasakainas kāzu kleitas visskaistākajām līgavām!

  Kāzu salons Catrin piedāvā kāzu kleitas, kāzu kleitu noma - skaistākā dāvana līgavai!

Dāvanu kartes noteikumi:

 • ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkuras uzņēmuma piedāvātās preces;
 • vairāk informācijas skatīt www.catrin.lv;
 • jautājumu gadījumā zvanīt pa tālr.: 27164000;
 • rezervācija nav nepieciešama.

Kontaktinformācija

E-pasts:
Mājaslapa:
Tālr:
+371 27164000
Birojs:
Lielā iela 49, Jelgava, LV-3001
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu