Kinoteātra “Bize” apmeklējums diviem

Uzņēmums: Kino Bize
Vieta: Rīga
Personu skaits: 2
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Kinorandiņš – klasiski un joprojām aktuāli! Kinoteātris Bize piedāvā kinoapmeklējumu divām personām uz jebkuru filmu jebkurā laikā. Rīgas centrs, mājīgas telpas un laba atmosfēra ar filmām no visas pasaules!

  Kad gribas gan mājīgu un siltu atmosfēru, gan filmu uz lielā ekrāna, tad jānāk uz kinoteātri “Bize”! Nelielais, omulīgais kinoteātris Rīgas centrā piedāvā jaunas un neatkarīgi producētas filmas jebkuram kinomīlim.

  Regulārajā repertuārā skatāmas gan klasiskas vērtības, gan populāras jaunākās filmas, gan labs alternatīvais kino no visas pasaules. Kinoteātrī arī ir mājīga kafejnīca ar dzērieniem un uzkodām.

  Piedāvājumā ietvertas divas biļetes uz jebkuru regulārā repertuāra seansu divām personām.

  Kinoteātris Bize – kad kinorandiņu gribas īpašāku kā parasti!

 • Dāvanu karte paredzēta kinoapmeklējumam divām personām uz jebkuru “Kinoteātra Bize” regulārā repertuāra seansu;
 • Seansi notiek: P.-Pk. 17:00-23:00, S.-Sv. 13:00-22:00.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Kino Bize dāvanu karti € 5 - 100 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Kino Bize dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu