Kinoteātra “Bize” mēneša abonements

Uzņēmums: Kino Bize
Vieta: Rīga
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Kinoteātra Bize mēneša karte: iespēja apmeklēt neierobežotu skaitu filmu no regulārā repertuāra mēneša garumā. Rīgas centrs, mājīgas telpas un labs kino ar filmām no visas pasaules!

  Kad gribas gan mājīgu un siltu atmosfēru, gan filmu uz lielā ekrāna, tad jānāk uz kinoteātri “Bize”! Nelielais, omulīgais kinoteātris Rīgas centrā piedāvā jaunas un neatkarīgi producētas filmas jebkuram kinomīlim.

  Regulārajā repertuārā skatāmas gan klasiskas vērtības, gan populāras jaunākās filmas, gan labs alternatīvais kino no visas pasaules.

  Piedāvājumā ietverta mēneša karte vienai personai neierobežotam skaitam regulārā repertuāra kino apmeklējumiem.

  Kinoteātris Bize – kad kinopiedzīvojumu gribas īpašāku kā parasti!

 • Dāvanu kartē ietilpst neierobežots skaits regulārā repertuāra seansu apmeklējumu vienam mēnesim;
 • Mēneša karti drīkst izmantot tikai tās īpašnieks;
 • Karte derīga vienu mēnesi no pirmās izmantošanas reizes;
 • Darba laiks: P.-Pk. 17:00-23:00, S.-Sv. 13:00-22:00.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Kino Bize dāvanu karti € 5 - 100 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Kino Bize dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu