Kino Bize dāvanu karte

Vieta: Rīga
Kategorija: Izklaide
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Kino Bize ir neliels, mājīgs 50 vietu kinoteātris Rīgā, Elizabetes ielā 37. Kinoteātra programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas un lekcijas. Iepriecini dāvanas saņēmēju ar īstu kino mākslu, ko lielākajos kinoteātros nerāda vai sarīko privātos seansus draugu lokā, dzimšanas dienu svinībās, prezentācijās, semināros vai tikšanās ar sadarbības partneriem, vai draudzīgos pasākumos ar kolēģiem un domubiedriem. Mājīgu atmosfēru šeit nodrošinās pieejamā kafejnīca ar dzērieniem un uzkodām.

  Kino Bize piedāvājumā ietilpst:

  • filmu un video seansi;
  • tematiskas retrospekcijas un lekcijas;
  • kinoteātra telpu noma;
  • jaunāko starptautisko festivālu filmu un 20. gadsimta spožāko kino klasikas darbu ar subtitriem latviešu valodā izplatīšana;
  • filmu tulkošana un subtitru veidošana.

Lai izlietotu dāvanu karti, lūgums sazināties, rakstot uz kino@kinobize.lv

Darba laiks:

P.-Pk. 17:00-23:00
S.-Sv. 13:00-22:00

Dāvanu karti var izmantot vairākās apmeklējuma reizēs, piemēram, viena persona var apmeklēt piecus dažādus seansus, kā arī vienā reizē, piemēram, piecas personas var apmeklēt vienu seansu.

Kino Bize dāvanu kupons

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu