Labākā vasara dāvanu karte

Par piedāvājumu

  Uzdāviniet brīvības garšu - sauli, vēju un ūdens čalu! Aizraujošs un atvēsinošs brauciens ar ūdens motociklu, lielo pūsli, veikbordu vai ūdensslēpēm pa jūras malu.

  SIA Labākā vasara piedāvā plašu, kvalitatīvu un jaudīgu ūdens sporta inventāra nomu par zemākajām cenām. 

  Nomas piedāvājumā ietilpst:

  • ekonomiski un ļoti viegli vadāmi ūdens motocikli. Tā ir lieliska dāvanas izvēle, ja ir vēlme doties tālākos izbraucienos draugu lokā;
  • kvalitatīvi veikbordi. Veikošana ir perfekta izvēle aizraujošai vasaras izklaidei, kas piemērota ikvienam sportiskam cilvēkam, sākot no bērniem līdz pat senioriem;
  • drošas ūdensslēpes veselīgai atpūtai svaigā gaisā. Ūdens slēpošana neprasa sarežģītu tehnisko izpildījumu un milzīgus finansiālos ieguldījumus. Tā būs izcila izklaide ekstrēmistiem.
  • Izturīgi ūdens riņķi, ar kuriem izbaudīt viļņus, ātrumu un vēju.

Dāvanu karte izmantojama jebkura ūdens sporta inventāra nomai uz 15 min, 40 min, 1 h, 2 h vai vairāk, kā arī uz diennakti.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija par tālr. nr. 23771600 vai rakstot uz labakavasara@gmail.com (katru dienu no 09:30 līdz 22:30)

Brauciens notiek ar vienu ūdens motociklu. Ir iespēja dalīt braukšanas laiku ar otru personu. Uz ūdens motocikla drīkst atrasties vienlaicīgi 2 personas, max 160 kg.

Piedāvājumi nav izmantojami alkohola vai citu apreibinošu vielu ietekmē.

Dāvanu karte izmantojam siltajā sezonā no maija līdz oktobrim (sezonas ilgums var mainīties) Apģērbs: peldkostīms, peldbikses vai maiņas drēbes.

Piedāvājumi pieejami no 18 gadiem; nepilngadīgām personām no 14 gadiem - tikai ar vecāku klātbūtni.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu