Lāzerplastikas klīnika dāvanu karte

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Lāzerplastikas klīnikā pieejams daudzveidīgs lāzertehnoloģiju klāsts, kas ļauj ārstēt ādas veidojumus, dzimumzīmes, asinsvadus, pigmentu patoloģijas, kā arī likvidēt nevēlamu apmatojumu.

  Lāzerplastikas klīnika ir pirmā savas nozares pārstāve Latvijā. Klīnika darbojas jau kopš 1999. gada, palīdzot pacientiem atgūt labu veselību un skaistu izskatu, izmantojot modernākās lāzertehnoloģijas. 

  Lāzerplastikas klīnikas prioritāte – gandarīts klients. Sniedzam kvalitatīvus medicīniskos un estētiskos pakalpojumus par saprātīgām cenām, izvirzot priekšplānā klientu veselību un skaistumu. Modernā medicīna un kosmetoloģija progresē, katru gadu saviem pacientiem piedāvājam arvien jaunākas un saudzīgākas metodes veselības un skaistuma iegūšanai.

  Klīnikā pieejams daudzveidīgs lāzertehnoloģiju klāsts, kas ļauj ārstēt ādas veidojumus, dzimumzīmes, asinsvadus, pigmentu patoloģijas, kā arī likvidēt nevēlamu apmatojumu.

  Mēs esam vienīgie Latvijā, kas piedāvā saviem klientiem īpaši padziļinātu rētu korekciju un izcilu ādas struktūras uzlabošanu ar iekārtu Fraxel re:pair.

 • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkurus uzņēmuma sniegtos pakalpojumus.
 • Kontakti: info@lazerplastikasklinika.lv, tālr. 67295066 un 20023839.
 • Vairāk informācijas skatīt www.lazerplastikasklinika.lv.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu