Ekskursija debesīs ar avtažīru 15 minūtes

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Lidojums ar avtažīru – lidaparātu starp helikopteri un lidmašīnu – virs Rīgas 15 minūšu laikā ļaus doties ekskursijā gaisā drošā un slēgtā telpā.

  Aviastars piedāvātais savdabīgais lidaparāts avtožīrs ir kaut kas vidējs starp helikopteru un lidmašīnu. Tam ir slēgta kabīne un propelleri, līdz ar to aukstais vējš nebojās prieku par lielisko panorāmu. 

  Autožīrā var lidot ar pilotu-instruktoru, ir iespējama arī apmācība pēc lidojuma.

  Dāvanu kartes saņēmējs varēs izbaudīt 15 minūšu ilgu lidojumu ar avtažīru virs Rīgas pieredzējuša pilota vadībā.

  Lidot nedrīkst, ja svars ir lielāks par 120 kg, grūtnieces (dāmu pašu drošības dēļ), un ja ir sirds-asinsvadu vai smagas nervu sistēmas slimības.

  Jaunieši no 14 gadu vecuma uz lidojumu var ierasties tikai vecāku klātbūtnē.

 • Dāvanu karte paredzēta vienai personai 15 minūšu lidojumam ar avtažīru;
 • Nedrīkst lidot alkohola reibumā, ja svars pārsniedz 120 kg, grūtnieces, kā arī sirds-asinsvadu vai nervu sistēmas slimnieki;
 • Jāveic iepriekšēja rezervācija, zvanot uz numuru +371 29205945.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Aviastars - lidojumi virs Rīgas dāvanu karti € 30 - 300 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu