Mājas aprūpe – atbalsts grūtā brīdī dāvanu karte

Vērtējums
4/5
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Ikviens ir pelnījis iejūtīgu un kvalificētu palīdzību dzīves posmos, kad pats par sevi nespēj parūpēties. Pieredzējuši profesionāļi no uzņēmuma Mājas aprūpe rūpējas par cilvēku veselību un komfortu brīdī, kad tas nepieciešams visvairāk.

  Par uzņēmumu Mājas aprūpe

  Mājas aprūpe darbojas jau četrpadsmit gadus, piedāvājot savu profesionāļu uzmanību un rūpes dažādiem cilvēkiem grūtākās dzīves situācijās – atvieglojot ikdienu cilvēkiem cienījamā vecumā, uzraugot un rehabilitējot bērnus ar īpašām vajadzībām, kā arī aprūpējot slimniekus. Uzņēmumā ir nodarbināti vairāk nekā simts kvalificēti un zinoši aprūpētāji, medicīnas māsas un māsu palīgi.

  Ņem vērā

  Mājas aprūpes sociālās un medicīniskās aprūpes pakalpojumus klienta mājās sniedz Rīgas pilsētas robežās. Nepieciešamības gadījumā arī Rīgas rajona robežās un Jūrmalā.

 • Mājas aprūpe sociālās un medicīniskās aprūpes pakalpojumus klienta mājās sniedz Rīgas pilsētas robežās. Nepieciešamības gadījumā arī Rīgas rajona robežās un Jūrmalā.
 • Lūgums iepriekš veikt rezervāciju, zvanot pa tālr. +371 25713555.

Kontaktinformācija

Tālr:
Birojs:
Bezdelīgu iela 12, Rīga, LV - 1048
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu