Deltaplan.lv- lidojums ar deltaplānu vai lidmašīnu dāvanu karte

Vērtējums
4.5/5

Deltaplan.lv- lidojums ar deltaplānu vai lidmašīnu iespēju dāvanu kartes

Par piedāvājumu

  Deltaplan.lv piedāvā skatu no putna lidojuma – lidojumus ar deltaplānu no ūdens un sauszemes, kā arī lidojumus ar lidmašīnu.

  Piedāvājam skatu no putna lidojuma:

  • lidojumi ar deltaplānu no ūdens un sauszemes;
  • lidojumi ar lidmašīnu „Cessna 172”.

  Jums ir iespēja izplānot individuālu lidojuma maršrutu un iegūt lieliskas emocijas, ka arī unikālas bildes un video, ko pilots uzņems gaisā (ierakstot  Jūsu SD formāta atmiņas kartē).

  Lidojot ar lidmašīnu, Jums būs iespēja iegūt priekšstatu par pilota profesiju, atpūsties darba dienas beigās, kā arī tā būs forša dāvana kāzām – līgava un līgavainis var lidot, nenomainot apģērbu, un pat līdzi paņemt fotogrāfu.

  Lidojums ar deltaplānu ir neaizmirstama dāvana ekstrēmu sajūtu cienītājiem, kā arī puišu un meiteņu ballītēm un visiem cilvēkiem, kuri grib sajust putna lidojumu.

  Lidojumi notiek visu gadu: ziemā no lidlauka, bet vasarā  no lidlauka un ūdens virsmas. Kā dāvanu pie mums var iegādāties foršas krūzes, nozīmītes, un kalendārus ar Rīgas skatiem no gaisa.

   
  Arī izgatavojam propellerus, ķiveres, un citus aviācijas piederumus. Veicam aerofotografēšanu, glābšanas un meklēšanas darbus.

 
 • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkurus uzņēmuma sniegtos pakalpojumus.
 • Vairāk informācijas skatīt www.deltaplan.lv.
 • Lūdzam veikt rezervāciju, zvanot pa tālr. 29 511 922.

Deltaplan.lv- lidojums ar deltaplānu vai lidmašīnu iespēju dāvanu kartes

Kontaktinformācija

Mājaslapa:
Birojs:
Bukaišu iela 12b, Rīga, LV-1004
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu