Mirabella Spa – ķermenim un garam dāvanu karte

Par piedāvājumu

  Skaistuma un harmonijas pasaule, kas ļauj atgūt enerģiju un ļauties nesteidzīgai atpūtai. Mirabella Spa – uzdāvini ķermenim atpūtu un garam atmodu saviem tuvajiem!

  Mirabella Spa piedāvā

  Dāvanas saņēmēju Mirabella Spa salonā sagaida vienreizējas Spa programmas – īpaši rituāli sejas ādas mitrināšanai, cīņai ar novecošanās pazīmēm, dažādi atjaunojoši rituāli ķermenim, sauna, roku un kāju kopšana kā arī  relaksējošas procedūras. Salons specializējas ekskluzīvajos franču kosmētikas zīmolos PAYOT un MATIS.

  Par Mirabella Spa

  Mīlestība, rūpes, skaistums – elegantajam Mirabella Spa raksturīgākie vārdi. Salonā veikt masāžu nozīmē sniegt mīlestību ar roku pieskārieniem.

  Dāvanas saņēmējam īpaši patiks

  •  Lielākā daļa procedūru ir unikālas, jo speciāli izstrādātas priekš Mirabella Spa.
  • Dāvanu karte sniedz plašas izmantošanas iespējas – dāvanu kartes saņēmējs var izvēlēties jebkurus pakalpojumus un procedūras, ko piedāvā Mirabella SPA, kā arī iegādāties kosmētiku.

  Ņem vērā

  Ja neesat pārliecināts par saņēmēja vēlmēm, Mirabella Spa Unikarte ir lieliska izvēle – uzdāvini mīļam cilvēkam iespēju brīvību!

Iepriekš nepieciešams veikt rezervāciju pa tālr. 67631704 vai 28322922

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu