Mysteria dāvanu karte

Par piedāvājumu

  Kvests – spēle realitātē! Mysteria piedāvā izdzīvot spēli realitātē 6 spēļu istabās un visā pilsētā! Piedalies un izjūti jaunas emocijas Rīgā un Rīgas ielās.

  Uzņēmums “Mysteria” darbojas izklaides jomā kopš 2013. gada, kad Latvijas tirgū ienāca ar savām spēļu istabām – kvestiem. Šobrīd “Mysteria” ir viens no vadošajiem uzņēmumiem savā sfērā ar savām 6 speļu istabām. Kopš 2016. gada beigām Mysteria ir sasniedzis jaunu līmeni savās izpausmēs reālajās spēlēs, piedāvājot izklaides un spēli realitātē Rīgas ielās pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

  Tā ir dāvana, kuru nedāvina katru dienu, bet to ir tik patīkami saņemt! Dāvanu karte Mysteria dod iespēju veselai kompānijai (2-4 cilvēki) spēlēt jebkurā kvest-istabā jebkurā laikā.

 • Bērni līdz 13 gadu vecumam (ieskaitot) var piedalīties spēlē tikai kopā ar vecākiem, aizbildņiem vai citu pieaugušo pavadījumā.
 • Dalībniekiem jāierodas ne vēlāk kā 15 minūtes pirms rezervētā laika sākuma, lai noklausīties instruktāžu un nepieciešamības gadījumā – pārģērbties.
 • Rezervāciju iespējams atcelt ne vēlāk kā 24 stundas pirms spēles sākuma.
 • Spēles laikā aizliegts izmantot mobilos telefonus, kā arī veikt audio un video ierakstus.
 • Uzņēmuma telpās dalībniekiem aizliegts smēķēt un atrasties alkohola vai citu apreibinošo vielu reibumā. Tāpat ir aizliegts ārdīties un nepiedienīgi uzvesties. Pārkāpjot šo noteikumu, dalībnieki var tikt izraidīti no telpām, nesaņemot atpakaļ naudu par samaksāto spēli.

Dāvanu kartes noteikumus vari atrast: www.Mysteria.lv

Mysteria iespēju dāvanu kartes

Kontaktinformācija

E-pasts:
Tālr:
+371 27 581 318
Birojs:
Dravnieku 9 - 123, Rīga, LV-1021

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu