Turku eksotiskais pirts rituāls Hammam ar muguras masāžu, 70 min

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Eksotisks Turku pirts rituāls un muguras masāža ķermeņa un gara attīrīšanai Opera Hotel & Spa.  Atrodiet savu atpūtas oāzi pašā Rīgas centrā!

  Hammam procedūra jeb turku Hammam rituāls ir Vidējo Austrumu mitrās jeb tvaika pirts veids. Rituāls sastāv no karsēšanās tvaika pirtī, pīlinga ar Kese cimdu, putu masāžas uz silta marmora galda un relaksējošas muguras masāžas.  
  Interesanti, ka, lai gan arābi tiek minēti kā Hammam rituāla izveidotāji,  šī vannošanās tradīcija bija nozīmīga jau seno romiešu kultūrā!
   
  Kā tas notiek?
  Hammam rituāls sastāv no vairākiem etapiem, kas ir jāievēro, lai varētu veikt ķermeņa attīrīšanu. 
   
  • Sagatavošanās rituālam
   Lai ķermeņa attīrīšana rituāla laikā notiktu efektīvāk, ķermenis ir jāizsilda. Tāpēc iesakām pirms rituāla apmeklēt kādu no pirtīm. Pirms Hammam rituāla vēlams dzert daudz ūdeni.
  • Ķermeņa attīrīšana – skrubis un ziepju masāža

Dāvanā ietilpst: eksotisks Hammam turku pirts rituāls, ķermeņa un gara attīrīšanai vienai personai Opera Hotel & Spa, 70 min - karsēšanās tvaika pirtī, pīlings ar Kese cimdu, putu masāža uz silta marmora galda un relaksējoša muguras masāža.  
 
Piedāvājuma noteikumi:
 • Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!
 • Rezervāciju var veikt, zvanot uz tālr.: 67559650 vai rakstot uz e-pastu: spa@operahotel.lv.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Opera Hotel & SPA - SPA centrs dāvanu karti € 15 - 85 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Opera Hotel & SPA - SPA centrs dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu