Krav Maga pašaizsardzības kursi bērniem mēneša abonements

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Krav Maga pašaizsardzības kursos junioriem bērns apgūs svarīgākos aizstāvēšanās principus, mācoties pasargāt sevi un apkārtējos no dažādām briesmām.

  Krav Maga speciālistu izstrādātā programma junioriem paredzēta, lai bērni apgūtu pašaizsardzības tehniskās un taktiskās iemaņas, kā arī gūtu izpratni, kā rīkoties iespējamo draudu gadījumā gan no pieaugušo, gan vienaudžu puses. 

  Ar dažādu uzdevumu un spēļu elementiem treniņos bērns iegūst reālas pašaizsardzības prasmes, vienlaicīgi paaugstinot pašnovērtējumu un pašapziņu. 

  Nodarbības notiek divas reizes nedēļā (pirmdienās un trešdienās) Krav Maga Global sertificētā bērnu un pieaugušo programmas instruktora Ronalda Selecka vadībā. Nodarbības ilgums – 50 minūtes.

 • Dāvanu karte paredzēta bērnam vecumā no 9 līdz 12 gadiem;
 • Nodarbības notiek pirmdienās un trešdienās plkst. 15.00-15.50 Lāčplēša ielā 125;
 • Iepriekšēja pieteikšanas, zvanot pa telefonu +371 22442843.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Krav Maga Global Latvia dāvanu karti € 5 - 720 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Krav Maga Global Latvia dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu