Dāvanas Lieldienās – pārsteidz mīļotos cilvēkus!

Dāvanas Lieldienās var būt gan izklaidējoša kā, piemēram, brauciens ar rodeļiem, tikpat labi šī dāvana Lieldienās var būt kopīga Lieldienu kliņģera cepšana maizes ceptuvē “Lāči”, vai arī dāvanu kartes uzdāvināšana no eko veikala “Abra”, tādējādi Lieldienas svinot latviskākā stilā. Arī īpašu karikatūru izveidošanu Lieldienās varētu būt Tavs pārsteigums ģimenei un draugiem Lieldienās.

Tomēr, ne tikai dāvinot dāvanas Lieldienās var pārsteigt savus mīļos un tuvos – nereti pietiek ar pārsteigumu no rīta! Vai atceries, kā pats bērnībā veidoji dažādus cāļus, Lieldienu zaķus un citus dekorus vecākiem? Tev joprojām ir šī iespēja izpausties! Lūk, daži veidi, kā Tu to vari izdarīt.

1. Izaudzē svaigu zāli sev uz galda! Iepriecināsi gan sevi, gan citus Lieldienu viesus – dāvanas Lieldienās var būt arī gluži parasta tikkko izdīgusi zaļa zālīte uz mielasta galda.

2.Parūpējies par īpašiem Lieldienu dekoriem uz galda – cāļiem, zaķiem, trušiem un citiem Lieldienu tēliem. Lūk, viens no veidiem, kā to panākt – izveidot zaķīšus no olas, redīsiem un salātlapām vien!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Izrotā māju! Dāvanas Lieldienās – tās var būt taustāmas dekorācijas, kā, piemēram, pīti olu groziņi, burkāna formās un krāsas dažādas dekorācijas, ko var izveidot no mājā pieejamajiem materiāliem. Idejas var smelties it visā – dabā, internetā, uz ielas, pat mājās!

Iepriecināt, pārsteigt un likt pasmaidīt – tāds ir pavasaris, kas nāk, un tādām ir jābūt arī Lieldienām! Dāvanas Lieldienās vari sagatavot dažnedažādi – galvenais, lai tās nāk no sirds. FromMe.lv – dāvanas no sirds! 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu