Restorāns KOYA dāvanu karte

Par piedāvājumu

  KOYA ir mūsdienīgs un brīvas atmosfēras restorāns industriālajā un radošajā Andrejsalā, kas izvietots pašā Daugavas krastā ar skatu uz ostu un Pārdaugavu. Tā ir vieta, kur aizplūst domām un aizķerties skatienam. Vieta, kur savienojas upes plūdums, pavāra meistarība un Rīgas brīvības sajūta visos četros gada laikos un kur ikviens var justies brīvi, nesamāksloti un lieliski pavadīt laiku, baudot kvalitatīvu un izcilu ēdienu. Restorāna KOYA dāvanu karte īpaši patiks tiem, kas vēlas izbaudīt sarunas ar draugiem vai vakaru ģimenes lokā.

  Šefpavārs Pāvels Skopa, kurš atzīts arī par “Latvijas gada pavārs 2019”, piedāvā izcilu, pasaules valstu iedvesmotu ēdienkarti, kura papildināta ar Āzijas garšu niansēm. Vasaras sezonā ainavu un restorāna piedāvājumu var baudīt uz plašās āra terases.

  KOYA – tā ir emociju pilna maltīte divatā vai draugu lokā, biznesa tikšanās vai privāts pasākums vieglā gaisotnē, kā arī svētdienu Brunch Daugavas krastā – vietā, kur mīt īpaša maģija! 

  • Darbadienās no 12.00 līdz 16.00 restorānā KOYA pieejams īpašais pusdienu piedāvājums, kas mainās katru nedēļu. 
  • Svētdienās no 11.00 līdz 16.00 iknedēļas vēlās brokastis jeb BRUNCH

    

 • Vēlams veikt iepriekšēju rezervāciju, lai pārliecinātos par vietu pieejamību un restorāna darba laiku.
 • Rezervāciju iespējams veikt, zvanot uz tālr. 27 757 255, vai rakstot uz e-pastu catering@koyarestaurant.com.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu