Riga Float - floutinga studija dāvanu karte

Vieta: Rīga
Personu skaits: 2
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Floutācijas terapija jeb bezsvara stāvokļa pozitīvais iespaids ir dabisks un ilgtermiņa. Tas uzkrājas pozitīvās emocijās, enerģijā un domu skaidrībā. 

  Katrā floutošanas reizē tiek atjaunots relaksētā stāvokļa pozitīvais iespaids. Floutošana ir visātrākā un dziļākā mūsdienās zināmā relaksācijas, meditēšanas metode.

  Floutā esošais siltais un patīkamais ūdens ir  piesātināts ar unikālo EPSOM sāli, kas ir tīkamāks un 5 reizes blīvāks par okeāna ūdeni. Guļot tajā, ķermenis var pilnībā atslābt un atpūsties.

  Sāls izvelk no organisma toksīnus, mazina muskuļu saspringumu, novērš tūsku. To plaši izmanto medicīnā un skaistumkopšanā,  jo tajā ir augsts magnija un sēra saturs.

  Floutošanas laikā un pēc tās notiek intensīva ķermeņa  detoksikācija, āda kļūst tvirtāka,  aktivizējas kalogēna sintēze un nostiprinās saistaudi.  Iedarbojas relaksējoši, attīroši, mazina stresu un rada labsajūtu. Uzlabo vispārējo veselības stāvokli, palīdz atvieglot sāpes locītavās, muskuļos, ko izraisa saspringts darbs vai fiziskās aktivitātes. 

  Floutācijas terapija vislabāk palīdz cīņā ar hronisku stresu, noguruma un izdegšanas sindromu, kā arī veģetatīvās distonijas un depresijas gadījumā.

 • Nepieciešams veikt rezervāciju pa tālruni +371 27054819.
 • Vairāk informācijas www.rigafloat.lv.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu