20 elpu aizraujoši braucieni rodeļu trasē

Personu skaits: Neierobežots
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Uzdāvini galvu reibinošus piedzīvojumus, ko sniedz nobraucieni ar rodeļiem! Šī izklaide piemērota gan tiem, kas tiecas pēc ātruma un asām izjūtām, gan tiem, kas labprātāk bauda mierīgāku kustību un iespēju pavērot apkārtni, jo katrs pats regulē sava brauciena ātrumu.

  Rodeļu braucienā var piedalīties 1 vai 2 personas vienlaikus, un dāvanu karti var izmantot neierobežots personu skaits - dāvanas saņēmējs varēs dalīties ar dāvanu, ļaujot nobraucienu izbaudīt arī draugiem. Tāpat šī ir lieliska dāvana ģimenei, lai viņi varētu kopā pavadīt lielisku atpūtu pie dabas.
   
  Piedzīvojumu pilnos nobraucienus papildina skats uz Abavas senleju, kā arī atpūtas bāzē Zviedru cepure ģimeni iepriecinās trušu ģimenes, zirgi un garda maltīte kafejnīcā vai piknika vietā. Tāpat iespējams arī palikt pa nakti telšu pilsētiņā.
   
  Ņem vērā, ka trase darbojas siltajā sezonā - sezona ilgst no maija līdz oktobrim, tāpēc šī ir dāvana ko pasniegt gada siltajā periodā. Protams, atkarībā no laikapstākļiem, sezonas ilgums var mainīties.
  Lietus laikā rodeļu trase nedarbojas!
   
  Bērniem līdz 8 gadu vecumam braucieni ir par brīvu, braucot kopā ar vecākiem. No 8 gadu vecuma bērni var braukt patstāvīgi. 

 • Dāvanā ietilpst 20 nobraucieni pa rodeļu trasi piedzīvojumu parkā Zviedru cepure.
 • Rodeļu braucienā var piedalīties 1-2 personas vienlaikus. Dāvanu karti var izmantot neierobežots personu skaits.
 • Rezervācija nav nepieciešama.
 • Trase darbojas siltajā sezonā - sezona ilgst no maija līdz oktobrim. (Sezonas ilgums var mainīties).
 • Lietus laikā rodeļu trase nedarbojas!
 • Bērniem līdz 8 gadu vecumam braucieni ir par brīvu, braucot kopā ar vecākiem. No 8 gadu vecuma var braukt patstāvīgi. 

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Zviedru cepure - atpūtas komplekss dāvanu karti € 30 - 40 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu