Sala konditoreja dāvanu karte

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

   Dāvana

  Kārdinoši gardumi bagātīgā izvēlē no Sala konditorejām - dabīgas un kvalitatīvas izejvielas, roku darbs un gatavots ar lielu mīlestību!

  Sala konditorejas piedāvā

  Kārdinošas saldas un sāļas dabīgā sviesta smalkmaizītes, mutē kūstošas gaisīgas kūciņas, īpašas tortes, svētku sajūtām bagātīgi saldi un sāļi kliņģeri, kraukšķīgi cepumiņi – Salas gardais piedāvājums top, izmantojot tikai kvalitatīvas izejvielas, kas iegādātas no Latvijas ražotājiem.

  Par Sala konditorejām

  Konditoreja Sala ir viens no vadošajiem un prestižākajiem konditorejas izstrādājumu ražotājiem Latvijā, kas Rīgā darbojas jau no vairāk kā 20 gadus. Šobrīd Rīgā darbojas vairāk kā 20 konditorejas Sala veikalu. Gadu gaitā konditorejas Sala ir kļuvušas par atpazīstamu klientu uzticamības un kvalitātes zīmolu. Salas konditori nav apstājušies pie sasniegtā un turpina pilnveidot un dažādot piedāvājumu, iepriecinot pastāvīgos un pārsteidzot jaunos klientus.

 • Sala konditorejas dāvanu karti iespējams izmantot visās uzņēmuma kafejnīcās.
 • Kliņģeri jāpasūta divas dienas agrāk, zvanot uz pasūtījuma tālr. +371 26429191.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu