Studio Slim Figura - vakuuma un limfodrenāžas masāža dāvanu karte

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Izveido ideālas ķermeņa aprises bez plastiskās operācijas! Uzdāvini sev vai draudzenei vakuuma masāžu vai limfodrenāžas procedūru studijā Slim Figura!

  Limfodrenāžas masāža un vakuuma masāža ir piemērots svara zaudēšanas līdzeklis un veselības uzlabošanas veids jebkura vecuma cilvēkiem. Īpaši to iecienījušas jaunās māmiņas, jo limfodrenāžas masāža un vakuuma masāža ātri palīdz atgūt formu pēc dzemdībām.

  Limfodrenāžas masāža

  Limfodrenāžas masāža ar Roll Evolution trenažieri ir viena no jaunākajām un efektīvākajām metodēm, ja ātri jāatbrīvojas no liekā svara, jāpanāk, lai izzustu celulīts, vai vienkārši vajadzīga organisma attīrīšana. Ātrais efekts ir izskaidrojams ar to, ka ar limfodrenāžas masāžu tiek veicināta asinsrite un limfas attece, tā paātrinās apmēram 10 reižu, tiek novērsti limfas sastrēgumi, paātrinās vielmaiņa.

  Limfodrenāžas efekts ir acīm redzams jau pēc pāris nodarbībām – ievērojami samazinās ķermeņa apkārtmērs, īpaši viduklī un uz kāju augšstilbiem, uzlabojas muskuļu tonuss, āda kļūst tvirtāka un elastīgāka. 

  Vakuuma masāža

  Vakuuma masāža ar vakuuma trenažieri Vacu Evolution ir jauna un ļoti efektīva svara zaudēšanas metode, kuras laikā notiek intensīva iedarbība uz ķermeni ar vakuumu, infrasarkanajiem stariem, kolagēna lampām u. c., jau pirmajā masāžas reizē panākot pārsteidzošu efektu. Pirmkārt, ātri zūd liekais svars – atkarībā no ķermeņa masas, vienā reizē var zaudēt pat kilogramu svara, bet, ja tiek veikts pilns vakuuma masāžas kurss, svara zudums var būt līdz pat 25 kilogramiem.

  Vakuuma masāža ievērojami samazina arī ķermeņa apkārtmēru. Vienā reizē var zaudēt līdz pat centimetram, piem., vidukļa apkārtmēra, taču pēc pilna masāžas kursa ķermeņa apkārtmērs var samazināties pat par 8–20 centimetriem.

  Zinātniski pierādīts, ka 30 min vakuuma masāžas ar skrejceliņa ātrumu 4 km/h sadedzina piecas reizes vairāk kaloriju nekā skriešana uz parastā trenažiera skrejceliņa.

  Nāc un pārliecinies, ka ar masāžu var zaudēt lieko svaru daudz ātrāk nekā ar citiem tievēšanas līdzekļiem!

 • Ar dāvanu karti ir iespējams iegādāties jebkuru piedāvāto pakalpojumu Studio Slim Figura.
 • 10 nodarbības uz limfodrenāžas trenažiera slaidam augumam –125 EUR.
 • 15 nodarbības uz limfodrenāžas trenažiera slaidam augumam – 170 EUR.
 • 20 nodarbības uz limfodrenāžas trenažiera slaidam augumam – 200 EUR.
 • Diagnostika uz bioimpedances svariem –10 EUR.
 • Limfodrenāžas masāža uz limfodrenāžas trenažiera –15 EUR.
 • Vakuuma masāža uz vakuuma trenažiera – 15 EUR.
 • Limfodrenāžas masāža tiek veikta caur apģērbu, tāpēc uz nodarbību ieteicams ņemt līdzi viegla auduma sporta tērpu (krekliņš, legingi, zeķes).
 • Lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot pa tālr. +371 27439777.
 • Plašāka informācija: www.slimfigura.lv.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu