Baseina SUP akadēmijas nodarbība, 2h

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Ja biedē auksts ūdens, stiprs vējš vai jebkas cits, ko Latvijas laika apstākļi spēj piedāvāt, tad šī ir īstā vieta kur no tā visa patverties, jo Ķīpsalas baseina zilajā lagūnā ir nemainīga +27 grādu ūdens temperatūra, kā arī +29 grādu gaisa temperatūra. SUP Akadēmijas baseinā visu gadu nav ne ziņas, ne miņas no vēja vai nokrišņiem, līdz ar ko atliek tikai baudīt SUP airēšanu!

  Baseina SUP akadēmija ir radīta, lai iemācītu ikvienam SUP airēšanu, pareizā un maksimāli drošā veidā, un baudītu SUP prieku arī ziemā! Vadītāju pieredze un zināšanas būs vērtīgas gan tiem, kuri tikai sper pirmos soļus uz SUP dēļa, gan arī tiem kuri jau kādu laiku ir airējuši vai pat piedalījušies SUP sacensībās.
   
  SUP akadēmijas vakarus vienmēr pavada arī jautri smiekli, skaļi plunkšķi, palīdzība gan iekrist ūdenī, gan tikt no tā ārā, kā arī mazas sacensības vai SUP POLO spēle.
   
  SUP Adventures komanda iemūžinās skaistākos mirkļus ar savām GoPro kamerām un, ja dāvanas saņēmējs vēlēsies, arī ar viņa telefonu.

 • Dāvanu karte paredzēta 1 personai, norises vieta: RTU Ķīpsalas peldbaseins, Ķīpsalas ielā 5, Rīgā;
 • Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot: +371 28664224, rakstot uz: info@supadventures.lv vai piesakoties mājaslapā: http://www.supadventures.me
 • Nodarbības notiek laika periodā no 1. janvāra līdz 31. maijam.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc SUP Adventures dāvanu karti € 20 - 200 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi SUP Adventures dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu