Elpu aizraujošs “Trakā Rotora” piedzīvojums Rāmkalnos divām personām

Personu skaits: 2
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  “Trakais rotors” Rāmkalnos piedāvā neaizmirstamas izjūtas divām personām, ripojot augšā un lejā no kalna – tas ir piedzīvojums, ko izbaudīs gan pieaugušie, gan bērni.

  Aizraujošā izklaide “Trakais Rotors” Rāmkalnos ir jestrs veids, kā iepriecināt kādu svētkos. Atrakcija ir izgatavota un ražota Latvijā, balstoties uz nosēšanās tehnoloģijām kosmosā.

  Šo adrenalīna devas sniedzēju iespējams izmantot gan vasarā, gan ziemā – tas patiks kā pieredzējušiem slēpotājiem, tā bērniem, kas gatavi doties galvu reibinošā ripojumā lejup un augšup pa kalnu.

  Drošība pirmajā vietā – atrakcijas kustība un ātrums tiek kontrolēti ar speciāli izstrādātu Trako trosi. Trakais Rotors ir izgatavots no augstas izturības materiāliem, pamatojoties uz kvalitātes standartiem.

  Ņem vērā - lai laistos lejā no kalna Trakajā rotorā, dāvanu kartes saņēmēju augumam jābūt vismaz 1,50m.

  Īpaši dāvanu kartes saņēmēji novērtēs gleznaino Rāmkalnu apkārtni, kā arī iespēju pēc trakā nobrauciena izbaudīt pastaigu pa dabu vai atgūt spēkus Rāmkalnu īpašajā restorānā vai bistro.   

 • Dāvanu karte paredzēta Rāmkalnu atrakcijai “Trakais rotors” divām personām;
 • Dāvanu kartes saņēmēju augumam jābūt vismaz 1,50m.
 • Aktīvā sezona: no aprīļa līdz novembrim.
 • Lūdzu, izdrukājiet dāvanu karti.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Rāmkalni - atpūtas parks dāvanu karti € 10 - 300 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Rāmkalni - atpūtas parks dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu