Ūdens aerobika sievietēm - 10 reizes klubā Body Sport

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Ūdens aerobika sieviešu sporta klubā Body Sport būs interesanta un veselīgam dzīvesveidam piemērota dāvana!

  Ūdens aerobika ir efektīvs novājēšanas līdzeklis un veids, kā cīnīties pret celulītu. Tas ir īpašs fiziskās aktivitātes veids, kad vienlaikus strādā visa muskulatūra. Ūdens aerobikas laikā uz locītavām tiek izdarīts mazāks spiediens, kā vienkāršā vingrošanā, tāpēc tas ir piemērots arī dāmām ar vājām locītavām. 

  Ūdens aerobika ir jautra un emocionāla nodarbība, kas ļauj saņemt harmonisku slodzi, kā arī iespēju koncentrēt slodzi uz vēlamajām muskuļu grupām un ķermeņa daļām.

  Šis treniņš veicina emocionālās spriedzes noņemšanu, kas ir ļoti labs paņēmiens cīņā ar stresu. Visas negatīvās emocijas atkāpjas, jo ūdens aerobika labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu.

  Nav, ko ilgāk domāt - ūdens aerobika būs lieliska dāvana ikvienos svētkos!
   

 • Dāvanā ietilpst abonements 10 ūdens aerobikas nodarbībām, saunas apmeklējums, zaļā tēja pēc nodarbības, dvielis.
 • Ir jāveic pieraksts, zvanot pa tālr. 29694853. Par neierašanos uz nodarbību jābrīdina vismaz dienu iepriekš.
 • Abonementu jāizlieto trīs mēnešu laikā no aktivizēšanas dienas.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Body Sport - sieviešu sporta klubs dāvanu karti € 10 - 750 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu