BLIND DREAMS restorāns - 4 kārtu vakariņas tumsā 1 personai

Vērtējums
4.5/5
Uzņēmums: BLIND DREAMS restorāns - vakariņas tumsā
Vieta: Rīga
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Vakariņas tumsā - unikāla iespēja Latvijā, sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo biedrību un Grand Palace Hotel!

  Uzdāviniet iespēju saprast, kā jūtas neredzīgs cilvēks un gūt īpašas izjūtas!

  Vakariņojot tumsā divu stundu garumā, mainīsies garšas, smaržas, taustes sajūtas un paspilgtināsies visas maņas. Par viesiem rūpēsies mūsu personāls, kam var pilnībā uzticēties, jo viņi tumsā jūtas tikpat droši, kā redzīgie gaismā.

  Izvēlētajā dienā, ierodoties  viesnīcā Grand Palace Hotel, viesus sagaidīs, iepazīstinās ar vakara niansēm un pavadīs līdz vakariņu vietai „Blind Dreams” pārstāvis. Tālāk rūpes par viesiem uzņemsies neredzīgs cilvēks.

   

  Dāvana - vakariņas tumsā, sniegs neaizmirstamu pieredzi un baudījumu. Sapņojiet un ticiet brīnumiem!

 • Vakariņas notiek jebkurā dienā no plkst. 19:30, iepriekš piesakoties. Ilgums: 2 h.
 • Nepieciešama rezervācija, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz tālr.: 28686686. Norādiet dienu, kad vēlaties baudīt vakariņas, izvēlaties ēdienkarti, un norādiet viesu skaitu.
 • Par neierašanos jābrīdina vismaz 24 h pirms vakariņām. Pretējā gadījumā dāvanu karte tiek uzskatīta par izmantotu.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Citi BLIND DREAMS restorāns - vakariņas tumsā dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu