4 vēderdeju nodarbības centrā Lady Club

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Vēderdeju nodarbības – eksotiska pieredze un lieliski pavadīts laiks!

  Dāvanu karte 4 vēderdejošanas nodarbību apeklējumam ir lieliska izvēle, ja vēlies pārsteigt ar interesantu dāvanu!

  Lady Club aicina uz vēderdeju nodarbībām visa vecuma un sagatovotības sievietes! Šis skaistās dejas veids attīsta lokanību un plastiku, māca ritma sajūtu un spēju kustēties jebkuras mūzikas pavadījumā, kā arī nostiprina visas muskuļu grupas, piešķirot tām sievišķīgas formas.
   
  Nodarbības notiek nelielās grupās līdz 10 cilvēkiem, kas ļauj veltīt pietiekamu uzmanību katram dejotājam. Nodarbības norit mierīgā un draudzīgā atmosfērā, kas ļauj atslābināties no saspringtas ikdienas un gūt patiesu baudu no dejas.
   
  Nodarbību grafiks: svētdienās no 12:00 līdz 13:00
  Adrese: Skolas iela 27, ieeja no pagalma, -1 stāvs, 23 kab.

 • Nodarbības norisinās svētdienās no 12:00 līdz 13:00.
 • Lūdzam pieteikties kursiem, rakstot uz e-pastu mail@ladyclub.lv. Vēstulē lūgums norādīt savu vārdu, uzvārdu, tālr. nr. un dāvanu kartes nr.
 • Pārējām nodarbībām dāvanu karšu īpašniekiem tiek sniegta 50% atlaide.
 • Papildus informāciju par Lady Club nodarbībām vari uzzināt, zvanot pa tālr. 27052518 (Kristīna Kisa, Lady Club vadītāja) vai mājaslapā www.ladyclub.lv.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu