Mēneša abonements bezlimita golfa spēlei klubā “Viesturi”

Uzņēmums: Golfs Viesturi
Vieta: Rīga
Personu skaits: 1
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Golferiem, kas atklājuši sevī mīlestību pret šo sporta veidu un ieguvuši atļauju spēlēt laukumā (reģistrēti HCP sistēmā), patiks dāvana no golfa kluba “Viesturi” – mēneša abonements bezlimita golfa spēlei laukumā.

  Golfa kluba “Viesturi” 25 km/ha laukumā ar deviņām bedrītēm golferiem, kas jau reģistrēti HCP sistēmā (ieguvuši atļauju spēlēt uz lielā laukuma), būs lieliska iespēja trenēties un izbaudīt spēli.

  Dāvanu kartes īpašnieks saņems mēneša abonementu spēlei uz laukuma golfa klubā “Viesturi” sezonas laikā – no aprīļa līdz oktobra beigām.

 • Dāvanu karte paredzēta vienai personai;
 • Mēneša abonementu var izmantot no aprīļa līdz oktobrim (ieskaitot);
 • Iepriekšēja pieteikšanas, zvanot pa telefonu +371 26444390.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Golfs Viesturi dāvanu karti € 20 - 500 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Golfs Viesturi dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu