Vitka Atelier dāvanu karte

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Vitka Atelier piedāvā

  Augstas kvalitātes vīriešu uzvalki un apģērbs, ko šuvuši profesionāli drēbnieki pēc klienta mēriem. Vitka Atelier darina to, ko mūsdienīgs vīrietis valkā, – kreklus, uzvalkus, žaketes, bikses, vestes, smokingus, frakas, mēteļus.

  Par Vitka Atelier

  Vitka Atelier radītāja un vadītāja Signe Vitka, kurai ir pieredze ar pašiem prasīgākajiem Kazahstānas un Amerikas klientiem, ir ar rūdījumu, ko novērtē – perfekcionisms un izkoptā stila izjūta palīdz radīt nevainojamu apģērbu katram vīrietim. Vērīgais skatiens pamana katru mazāko sīkumu un niansi, kā rezultātā tiek radīta katra vīrieša drēbju skapī nepieciešamākā vērtība – kvalitatīvs uzvalks un citi moderni apģērba gabali.

  Dāvanas saņēmējam īpaši patiks

  Vitka Atelier strādā pieredzējuši drēbnieki, kas rada uzvalku tieši pēc klienta mēriem. Iekšējā apstrāde ir angļu tradicionālajā veidā piešūta zirgu astru kanva, kas pielāgojas valkātāja kustībām, nodrošina izcilu izskatu, ērtumu un vieglumu. Līdz šim, lai pašūtu šādu uzvalku, bija jādodas pie Anglijas vai Itālijas drēbniekiem.

  Ņem vērā

  • Pirms apģērba darināšanas klientam tiek sniegta kvalificēta konsultācija un analīze, lai apzinātu visas viņa vēlmes.
  • Uzvalki top triju, četru nedēļu laikā ar vismaz divām piemērīšanām, ir iespēja procesa gaitā uzvalku mērīt un to “sajust”, ar drēbnieku līdz sīkākajai niansei pārrunājot savas vēlmes, tā nodrošinot perfektu rezultātu.

 • Apģērbs tiek šūts individuāli, pēc klienta mēriem. Izpildes termiņš atkarībā no pasūtījuma specifikas ir 2–6 nedēļas.
 • Lai pierakstītos uz privātu bezmaksas konsultāciju un izklāstītu savas vēlmes, jāzvana pa tālr. +371 20616761

Kontaktinformācija

Tālr:
+371 20 616 761
Birojs:
Stabu iela 19-22, Rīga, LV-1011
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu