Wooly Organic mazuļu apģērbi un aksesuāri dāvanu karte

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

    Ja ir jādodas uz "baby shower" ballīti, raudzībās vai kristībās, bet vēl meklē dāvanu, tad Wooly Organic dāvanu karte būs ideāla dāvana topošajai māmiņai un bērniņam. Wooly Organic ir Latvijā ražotas rotaļlietas, apģērbs un dāvanas mazuļiem, kas ražotas no dabīgiem un augstvērtīgiem materiāliem.

    Rotaļlietu dizainu izstrādājuši Latvijas Mākslas akadēmijas studenti un absolventi. Klasiskā kolekcija tiek izgatavota, izmantojot dabiskās kokvilnas krēmkrāsas toni un brūno toni. Savukārt Funky Feet rotaļlietas ir ar spilgtām krāsām un smaidošām sejām.

    Mazuļu drēbītes ir ne tikai bērniem un videi draudzīgas, bet arī ļoti elegantas, modernas un ar unikālu dizainu.

    Visi izmantotie materiāli ir dabīgi. Audums - 100% sertificēta bioloģiska kokvilna, audzēta, neizmantojot toksiskus mēslojumus vai pesticīdus. Pildījums - 100% poliaktīds (kukurūzas šķiedra) – hipoalerģisks un antibakteriāls.

Dāvanu karte izmantojama Wooly Organic veikaliņā Baznīcas ielā 18A, Rīgā, kā arī interneta veikalā www.woolyorganic.com.

Ieprēkoties interneta veikalā, pasūtījuma noformēšanas laikā sadaļā "Order Comments" ierakstiet, ka vēlaties maksāt ar FromMe karti, un ierakstiet dāvanu kartes Nr un PIN kodu.

Wooly Organic mazuļu apģērbi un aksesuāri dāvanu kupons

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu