Apmainīt dāvanu karti

Apmainīt dāvanu karti

Gadījumā, ja šoreiz dāvinātājs nav uzminējis Tavas vēlmes, mēs apmainīsim Tavu dāvanu karti.

  • Iespēju dāvanu karti un uzņēmuma dāvanu karti vari apmainīt pret Unikarti, ieturot ar dāvanu kartes apmaiņu saistīto maksu, kas sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedāvājumu no mūsu plašā uzņēmumu klāsta. Tev tikai rakstiski mūs jāinformē, ka vēlies veikt dāvanu kartes apmaiņu, vēstulē minot dāvanu kartes numuru un PIN kodu. Pēc tam, kad būsim saņēmuši Tavu pieteikumu, dāvanu karte tiks bloķēta un vienas darba dienas laikā mēs izgatavosim un pa e-pastu Tev nosūtīsim jaunu dāvanu karti.
  • Unikarti ir iespējams apmainīt pret naudu, ieturot ar dāvanu kartes apmaiņu saistīto maksu. Tev tikai jāsazinās ar mums telefoniski vai pa e-pastu, lai informētu mūs, ka vēlies dāvanu karti apmainīt pret naudu, un mēs Tev nosūtīsim veidlapu. Pēc tās aizpildīšanas Tev jāatsūta pa e-pastu ieskenēta veidlapa vai pa pastu – tās oriģināls. Kad to saņemsim, piecu darba dienu laikā nauda tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu. 
    Dāvanu kartēm, kas iegādātas, sākot ar 2018. gadu, spēkā ierobežojumi, ko nosaka Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma 27.1 panta 2. apakšpunkts: maksimālā summa, ko var apmainīt pret naudu ir 50.00 eur. Ja Unikartes atlikusī vērtība ir lielāka par summu, ko veido 50.00 eur un izmaksas komisija, tad, saskaņā ar likumu, starpību izmaksāt naudā nav iespējams, bet to var izmantot pie FromMe partneriem. 

 

Sazinies ar mums, ja rodas kādi jautājumi par dāvanu kartes apmaiņas kārtību!